Nieprawidłowy login!

Pokaż Brak hasła!

PRZYPOMNIJ HASŁO

Nieprawidłowe imię!

Nieprawidłowe nazwisko!

Nieprawidłowy nr tel.!

Nieprawidłowy adres e-mail!

Nieprawidłowy login!

Login może się składać wyłącznie z małych liter, cyfr oraz następujących znaków dodatkowych: _ (podkreślnik), . (kropka) @ (at). Nie należy stosować liter z polskimi znaki diakrytycznymi, spacji oraz innych znaków spoza ww listy.

Brak hasła!

Brak hasła!

 • Rejestracja w systemie CUDDRUK jest niezbędnym warunkiem wstępnym w celu złożenia zamówienia, a pozyskane w jej wyniku dane osobowe będą wykorzystane wyłącznie w celach związanych z realizacją zleceń, w tym dla kontaktów handlowych.
 • Dzięki rejestracji istnieje także możliwość (po wyrażeniu osobnej zgody) na otrzymywanie ofert Last minute oraz Newslettera.
 • Rejestracja w systemie CUDDRUK oznacza akceptację regulaminu portalu
 • Klientem portalu cuddruk może zostać wyłącznie osoba prawna, osoba fizyczna, o ile prowadzi działalność gospodarczą lub zawodową lub jednostka organizacyjna nie posiadające osobowości prawnej, której odrębne przepisy nadają prawo do nabywania we własnym imieniu praw i zaciągania zobowiązań. Dokonywanie za pośrednictwem Portalu czynności prawnych przez osobę nie spełniającą powyższego warunku będzie obciążało wyłącznie tę osobę.

Nieprawidłowy login!

Nieprawidłowy adres e-mail!

Aby wygenerować nowe hasło do swojego konta, należy wpisać login oraz adres e-mail podany podczas rejestracji. Po wpisaniu prawidłowych danych, otrzymasz wiadomość e-mail zawierającą dalsze instrukcje postępowania.

Close

CUDOWNY BLOG POLIGRAFICZNY

 
 • Kliknij w button poniżej, jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o kolejnych publikacjach na blogu.


 • Kalendarze listwowane (9-11-2018)

W skład podstawowego zestawu kalendarzy, jakie cieszą się  wśród naszych klientów największą popularnością wchodzą przede wszystkim kalendarze trójdzielne,  kalendarze planszowe,  kalendarze biurkowe i kalendarze listkowe.  Przy odrobinie dobrej woli można do tego towarzystwa zaliczyć także biuwary. W poprzednim felietonie omówiliśmy kalendarze trójdzielne, teraz kolej na planszowe. Zaczniemy od jednoplanszowych kalendarzy listwowanych.  


 • Kalendarze trójdzielne (31-10-2018)

Zdają się idealnie symbolizować egzystencjalne uwikłanie człowieka. Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. I my, małe czerwone istotki przesuwane niewidzialną ręką po z góry wyznaczonym torze. Mimo konieczności codziennego zmieniania położenia okienka, popularność kalendarzy trójdzielnych nie maleje i często od rytuału aktualizacji daty,  zaczynamy nowy dzień  łudząc się (niestety), posiadaniem władzy nad upływającym czasem.  


 • Wizytówki - część 1

Dla mnie, wizytówka to przedmiot magiczny, choć współcześnie nie emanuje już tym wielkosalonowym blichtrem, który unosi się jeszcze z kart „Lalki”, „Anny Kareniny” czy „Idioty”. A jednak nadal skutecznie opiera się elektronicznej ekspansji internetu, komputerów i telefonów komórkowych,  a w pakiecie startowym każdego przedsiębiorcy, zajmuje niekwestionowane pierwsze miejsce.


 • Offset czy cyfra - część 2

Kontynuujemy nasze rozważania na temat pozornej dla jednych, a bezspornej dla innych wyższości druku offsetowego nad cyfrowym. Nie wydajemy tutaj żadnych ostatecznych werdyktów, ale pokazujemy w miarę obiektywnie jak się sprawy mają w naszej drukarni. Tydzień temu omówiliśmy trzy czynniki mogące mieć wpływ na wybór techniki druku: nakład, format i kolorystykę. Dziś przedstawiamy pozostałe.


 • Offset czy cyfra - część 1

Podobno jesteśmy narodem sceptyków i nałogowych malkontentów, którzy zamiast energiczne brać się do działania, nieustannie wymyślają setki problemów, jakoby to działanie uniemożliwiających. Im to dedykujemy więc nasz dzisiejszy wpis na  CUDownym  B logu , umieszczając go przekornie w dziale „Problemy”, choć tytułowy problem, jak każdy problem, to nie żaden problem, ani nawet problemik, a jedynie kwestia akceptacji aktualnego stanu rzeczy.


 • Pakiet startowy

W każdym z nas drzemie nutka biznesmana. Wielu postanawia rozpisać ją na życiowej partyturze i po wielu nieprzespanych nocach, upływających na ważeniu licznych „za” i jeszcze liczniejszych „przeciw”, któregoś pięknego poranka na przekór wszelkim  zdroworozsądkowym  demonom, zakłada wreszcie własny biznes czyli mówiąc urzędowo rejestruje działalność gospodarczą.