Nieprawidłowy login!

Pokaż Brak hasła!

PRZYPOMNIJ HASŁO

Nieprawidłowe imię!

Nieprawidłowe nazwisko!

Nieprawidłowy nr tel.!

Nieprawidłowy adres e-mail!

Nieprawidłowy login!

Login może się składać wyłącznie z małych liter, cyfr oraz następujących znaków dodatkowych: _ (podkreślnik), . (kropka) @ (at). Nie należy stosować liter z polskimi znaki diakrytycznymi, spacji oraz innych znaków spoza ww listy.

Brak hasła!

Brak hasła!

 • Rejestracja w systemie CUDDRUK jest niezbędnym warunkiem wstępnym w celu złożenia zamówienia, a pozyskane w jej wyniku dane osobowe będą wykorzystane wyłącznie w celach związanych z realizacją zleceń, w tym dla kontaktów handlowych.
 • Dzięki rejestracji istnieje także możliwość (po wyrażeniu osobnej zgody) na otrzymywanie ofert Last minute oraz Newslettera.
 • Rejestracja w systemie CUDDRUK oznacza akceptację regulaminu portalu
 • Klientem portalu cuddruk może zostać wyłącznie osoba prawna, osoba fizyczna, o ile prowadzi działalność gospodarczą lub zawodową lub jednostka organizacyjna nie posiadające osobowości prawnej, której odrębne przepisy nadają prawo do nabywania we własnym imieniu praw i zaciągania zobowiązań. Dokonywanie za pośrednictwem Portalu czynności prawnych przez osobę nie spełniającą powyższego warunku będzie obciążało wyłącznie tę osobę.

Nieprawidłowy login!

Nieprawidłowy adres e-mail!

Aby wygenerować nowe hasło do swojego konta, należy wpisać login oraz adres e-mail podany podczas rejestracji. Po wpisaniu prawidłowych danych, otrzymasz wiadomość e-mail zawierającą dalsze instrukcje postępowania.

Close

Teczki z gumką

Cena netto: 1109,74 PLN
Termin realizacji: 10.06.2024
Sprawdź koszty wysyłki Koszty wysyłki druków
Nakład: 250 szt.
Wybierz:
Opis parametru dla pozycji Czas
Opis parametru dla pozycji Nakłady
Opis parametru dla pozycji Formaty
Opis parametru dla pozycji Papiery
Opis parametru dla pozycji Kolorystyka
Opis parametru dla pozycji Uszlachetnianie
Opis parametru dla pozycji Typ wykrojnika
Opis parametru dla pozycji Opcje dodatkowe
Opis parametru dla pozycji Weryfikacja
Cena netto: 1109,74 PLN
Termin realizacji: 10.06.2024
Sprawdź koszty wysyłki Koszty wysyłki druków
Nakład: 250 szt.
Nakład   netto / pln   brutto / pln   waga / kg    
250   1109,74   1364,98   29,13  
500   1505,57   1851,85   58,26  
1000   2304,11   2834,06   116,52  
1500   3102,66   3816,27   174,79  
2000   4266,26   5247,50   233,05  
2500   5044,14   6204,29   291,31  
3000   5863,36   7211,93   349,57  
3500   6682,56   8219,55   407,83  
4000   7501,77   9227,18   466,10  
4500   8279,66   10183,98   524,36  
5000   9098,86   11191,60   582,62  
 

Teczki z gumką - umożliwiają bezpieczne i wygodne przechowywanie większej niż w pozostałych teczkach ilości dokumentów, czy też materiałów reklamowych. Jest to możliwe dzięki szerszemu grzbietowi (10 mm), trzem skrzydełkom zabezpieczającym zawartość przed wypadaniem, oraz gumce domykającej nawet najbardziej wypchaną dokumentami teczkę.

Projekt gotowego wykrojnika teczki z gumką udostępniamy bezpłatnie - wystarczy uzupełnić szablon teczki własnym nadrukiem.

Standardowo zalecamy oddzielne pakowanie gumek i teczek, ponieważ założone na teczkę gumki mogą się w transporcie odcisnąć lub porysować druk. Zakładanie gumek na teczkę dostępne jest jako dodatkowa opcja.


 • Papier: kreda mat, 350 g
 • Wymiar:
  • - brutto (ze spadami) 556 x 494 mm
  • - netto (po wykrojeniu) 550 x 488 mm
  • - grzbiet: 10 mm 
  • Ważne - wymiar brutto teczki z wykrojnika klienta powinien mieścić się maksymalnie na formacie 690 x 494 mm.
 • Kolorystyka
  • - 4+0 - strony zewnętrzne w pełnym kolorze, strony wewnętrzne bez zadruku
  • - Klient może zlecić wykonanie teczki w mniejszej ilości kolorów, lecz nie ma to wpływu na cenę produktu, gdyż zoptymalizowany arkusz drukarski jest zawsze drukowany, jako CMYK
  • - W przypadku gdy projekt zakłada pokrycie dużych płaszczyzn teczki kolorem, dobrze jest zabezpieczyć druk folią matową lub błyszczącą. W przeciwnym wypadku w miejscach złożenia teczki (grzbiet, skrzydełko) farba będzie się ścierać (w szczególności dotyczy to ciemnych kolorów).
 • Gumki: białe, okuwane. Gumki standardowo pakowane są oddzielnie i dołączane do teczek. Chroni to teczki przed odciskaniem się założonych gumek w transporcie.
 • Intro: wykrawanie, zakładanie gumek - tylko na życzenie klienta.
 • Pakowanie: teczki pakowane są na płasko (rozłożone).
 • Uszlachetnienia (opcjonalnie):
  • - folia błysk, jednostronnie
  • - folia mat i lakier wybiórczy UV, jednostronnie
 • Technika druku: druk offsetowy. 
 • Projekt dostarcza klient lub zleca jego wykonanie naszemu studiu graficznemu, jako usługę PROJEKTOWANIA
 • Projekt wykrojnika: gotowy wzór wykrojnika przygotowany przez studio CudDruk jest udostępniony bezpłatnie Klientowi do celów projektowych.

wykrojnik teczki z gumka

 

 

Format pliku. Zalecamy zapisanie projektu w formacie PDF w standardzie PDFx/1a:2001. Przyjmujemy też pliki EPS, PS, TIFF, JPG lub CDR (fonty zamienione na krzywe).

Kształt projektu: Kształt teczki ofertowej z gumką jest zobligowany rodzajem wybranego wykrojnika i projekt musi być do niego dostosowany. W tej opcji nie ma możliwości  zmiany kształtu wykrojnika. 

Model, prototyp: Przed oddaniem pliku do druku warto sprawdzić, czy teczka dobrze się składa i zamyka, czy mieszczą się w niej wymagane ilości i formaty dokumentów, czy ważna treść merytoryczna nie zachodzi na bigi, spady i dziurki. Należy też uwzględnić przebieg gumki dociskowej. W tym celu należy wydrukować prototyp w skali 1:1, najlepiej na identycznym podłożu, jaki będzie użyty do realizacji głównego nakładu.

Struktura pliku wynikowego: Zalecamy przygotowanie wielostronicowego pliku pdf zawierającego na kolejnych stronach: podgląd całości, pracę do druku, wykrojnik, maskę na lakier. Ważne, aby wymiar wszystkich stron pliku był identyczny. Przy teczkach dwustronnych awers (strony zewnętrzne) i rewers (strony wewnętrzne) mogą znajdować się w jednym pliku produkcyjnym, bądź w dwu osobnych plikach. 

Kolorystyka. Teczki z gumką drukowane i uszlachetniane są wyłącznie jednostronnie. Wymagany jest tryb koloru CMYK. Jeżeli w plikach będą występować inne tryby kolorów, np. RGB, Pantone, LAB, to zostaną one automatycznie przekonwertowane przez system na tryb CMYK, zgodnie z tablicą konwersji ISO Euroscale coated lub uncoated. 

Spady. Na spadach winny znajdować się wszystkie elementy publikacji, które dochodzą do krawędzi bocznych (tła, zdjęcia, linie). Trzeba mieć świadomość, że spady zostaną w procesie introligatorskim odcięte od publikacji, więc nie należy na nich umieszczać istotnych merytorycznie treści.

Marginesy wewnętrzne. Ze względu na dopuszczalną tolerancję procesu cięcia, istotne elementy publikacji (takie jak teksty, logo, tytuły, hasła reklamowe itp.) należy umieszczać w odległości min. 4 mm od krawędzi cięcia.

Tekst w kolorze czarnym. Tekst w kolorze czarnym winien składać się wyłącznie ze 100% koloru black i mieć włączony nadruk (overprint).

Tekst i grafika w kolorze białym. Wszystkie elementy w kontrze, winny mieć wyłączony nadruk (zadany knockout). W przeciwnym wypadku, mimo iż będą one widoczne na ekranie komputera, w druku się nie ujawnią. 

Kroje pisma. Wszystkie fonty użyte w pracy winne być doładowane do pliku produkcyjnego lub zamienione na krzywe.

Rozdzielczość bitmap. Rozdzielczość bitmap winna wynosić od 225 do 300 DPI.

Lakier UV. W wypadku publikacji lakierowanych miejscowo, do pracy należy dołączyć maskę na lakier, jako osobny plik w kolorze black 100%.

WAŻNE! W przypadku gdy projekt zakłada pokrycie dużych płaszczyzn teczki kolorem, dobrze jest zabezpieczyć druk folią matową lub błyszczącą. W przeciwnym wypadku w miejscach złożenia teczki (grzbiet, skrzydełko) farba będzie się ścierać (w szczególności dotyczy to ciemnych kolorów).

Rozrysowania produktu znajdują się w zakładce KARTA PRODUKTU, a makiety przygotowane pod główne programy graficzne, są do pobrania w zakladce DO POBRANIA.

 
teczka_A4_z_gumka.zip (Teczki z gumką)

W razie wątpliwości związanych z tym produktem, prosimy o kontakt mailowy:  sklep@cuddruk.pl  lub telefoniczny:  32 248 66 73  (w dni robocze od godziny 8.00 do 16.00).