Nieprawidłowy login!

Pokaż Brak hasła!

PRZYPOMNIJ HASŁO

Nieprawidłowe imię!

Nieprawidłowe nazwisko!

Nieprawidłowy nr tel.!

Nieprawidłowy adres e-mail!

Nieprawidłowy login!

Login może się składać wyłącznie z małych liter, cyfr oraz następujących znaków dodatkowych: _ (podkreślnik), . (kropka) @ (at). Nie należy stosować liter z polskimi znaki diakrytycznymi, spacji oraz innych znaków spoza ww listy.

Brak hasła!

Brak hasła!

  • Rejestracja w systemie CUDDRUK jest niezbędnym warunkiem wstępnym w celu złożenia zamówienia, a pozyskane w jej wyniku dane osobowe będą wykorzystane wyłącznie w celach związanych z realizacją zleceń, w tym dla kontaktów handlowych.
  • Dzięki rejestracji istnieje także możliwość (po wyrażeniu osobnej zgody) na otrzymywanie ofert Last minute oraz Newslettera.
  • Rejestracja w systemie CUDDRUK oznacza akceptację regulaminu portalu
  • Klientem portalu cuddruk może zostać wyłącznie osoba prawna, osoba fizyczna, o ile prowadzi działalność gospodarczą lub zawodową lub jednostka organizacyjna nie posiadające osobowości prawnej, której odrębne przepisy nadają prawo do nabywania we własnym imieniu praw i zaciągania zobowiązań. Dokonywanie za pośrednictwem Portalu czynności prawnych przez osobę nie spełniającą powyższego warunku będzie obciążało wyłącznie tę osobę.

Nieprawidłowy login!

Nieprawidłowy adres e-mail!

Aby wygenerować nowe hasło do swojego konta, należy wpisać login oraz adres e-mail podany podczas rejestracji. Po wpisaniu prawidłowych danych, otrzymasz wiadomość e-mail zawierającą dalsze instrukcje postępowania.

Close

Pakiet startowy

 

W każdym z nas drzemie nutka biznesmana. Wielu postanawia rozpisać ją na życiowej partyturze i po wielu nieprzespanych nocach, upływających na ważeniu licznych „za” i jeszcze liczniejszych „przeciw”, któregoś pięknego poranka na przekór wszelkim zdroworozsądkowym demonom, zakłada wreszcie własny biznes czyli mówiąc urzędowo rejestruje działalność gospodarczą.

Jak wynika z badań (amerykańskich oczywiście uczonych), mniej więcej w tym samym dniu, tuż po lunchu, budzi się w tym świeżo upieczonym wilku z łołstrit pierwsza potrzeba poligraficzna. Przy tym, nie ma tutaj znaczenia, jaki biznes jest kręcony i jak wielkim fanem nowoczesnych technik przekazu jest delikwent. Są to te sytuacje, kiedy papier nadal wygrywa z komputerem, tabletem czy też telefonem.
        Ciągle warto bowiem mieć kartonową wizytówkę, do tego jakąś ulotkę, może papier firmowy, teczkę ofertową i oczywiście torbę reklamową, w której będzie można drobną i niezobowiązującą wziątkę przekazać klientowi w trakcie marketingowej wizyty. To tak na sam początek, bo jak biznes się rozwinie, potrzebom w tej materii nie będzie końca, a pomysły posypią się proporcjonalnie do rosnącego stanu konta.
        W ten oto sposób powstaje w nowo narodzonym biznesmanie zapotrzebowanie na tzw. poligraficzny pakiet startowy czyli zestaw podstawowych produktów poligraficznych, w które powinien się on zaopatrzyć na okoliczność prowadzenia własnej firmy.
        Skoro samemu nie jest się poligrafem, powstaje  konieczność skorzystania z usług ktorejś z licznych na rynku drukarń. CUDDRUK oczywiście ma także własną, niezwykle atrakcyjną ofertę  na wypasiony pakiet startowy, spełniający najbardziej nawet wybredne oczekiwania, zarówno początkujących jak i zaawansowanych wiekiem i portfelem biznesmanów. Wystarczy wejść na stronę www.cuddruk.pl aby prosto, łatwo i przyjemnie zamówić on line wszystko co się chce. Zapłacić też można nie ruszając się z fotela, a jeśli jest taka potrzeba, gotowe druki kurier dostarczy na wskazaną w zamówieniu wycieraczkę. Przez stronę można także przekazać plik produkcyjny z projektem zamawianego produktu. Część drukarń (w tym nasza) dysponuje własnym studiem graficznym i wykonanie projektu można nam zlecić.
        Jeśli jednak projekt przygotowujecie sami, to bez względu na to, czy jesteście zawodowymi grafikami czy też z doskoku opanowaliście Corela i uważacie, że spoko sobie z tematem poradzicie, potrzebna jest pewna dość niszowa wiedza na temat tego, jak prawidłowo przygotować plik do druku i jakie on musi spełniać wymagania, aby produkt finalny, który wyjdzie z drukarnianych młynów odpowiadał Waszym oczekiwaniom. 
        Wychodząc na przeciw tym potrzebom, powołujemy do życia CUDowny blog poligraficzny, gdzie w kolejnych felietonach postaramy w sposób usystematyzowany, wiedzę tę Wam przekazywać. Poszczególne teksty będą podzielone na trzy grupy tematyczne: PRODUKTY, PROCESY i PROBLEMY.
        W dziale PRODUKTY omówimy sposób przygotowania do druku wszystkich typowych produktów poligraficznych, począwszy od wyżej wspomnianego Pakietu Startowego, a skończywszy na katalogach, książkach i broszurach.
        W dziale PROCESY zaznajomimy Was z głównymi procesami produkcyjnymi i technologiami, z jakimi mamy do czynienia w trakcie realizacji wyrobu poligraficznego.
        Natomiast dział PROBLEMY, będzie forum dla tekstów typu Case Stady, gdzie na bieżąco będziemy omawiać problemy z tzw. życia, napotykane w trakcie codziennej współpracy z klientami.
        Wpisy na blogu będą ukazywać się w miarę regularnie, ale i tak minie trochę czasu zanim ogarniemy tutaj podstawową wiedzę z tej materii. Przypominamy więc, że skrócone zasady przygotowania plików do druku są dostępne już teraz, na podstronie każdego produktu, w zakładce „Jak przygotować" 
        Zachęcamy do zaprenumerowania naszego CUDownego bloga firmowego. Usługa jest oczywiście bezpłatna, a dzięki temu o każdej nowej publikacji będziemy Was informować drogą mailową. Zapisać można się wysyłając maila z tematem: Prenumerata CUDownego bloga na adres: cudownyblog@cuddruk.pl. Oczywiście zgodnie z dobrym obyczajem i zasadami RODO, w każdej chwili możecie zrezygnować z prenumeraty. Wystarczy wysłać maila na ten sam adres z tematem: Rezygnacja z prenumeraty CUDownego bloga.
        Życząc miłego „czytactwa” zapraszam, do lektury pierwszego tekstu. Premiera niebawem.

Wasz
CUDowny bloger

Powrót do SPISU TREŚCI