Nieprawidłowy login!

Pokaż Brak hasła!

PRZYPOMNIJ HASŁO

Nieprawidłowe imię!

Nieprawidłowe nazwisko!

Nieprawidłowy nr tel.!

Nieprawidłowy adres e-mail!

Nieprawidłowy login!

Login może się składać wyłącznie z małych liter, cyfr oraz następujących znaków dodatkowych: _ (podkreślnik), . (kropka) @ (at). Nie należy stosować liter z polskimi znaki diakrytycznymi, spacji oraz innych znaków spoza ww listy.

Brak hasła!

Brak hasła!

  • Rejestracja w systemie CUDDRUK jest niezbędnym warunkiem wstępnym w celu złożenia zamówienia, a pozyskane w jej wyniku dane osobowe będą wykorzystane wyłącznie w celach związanych z realizacją zleceń, w tym dla kontaktów handlowych.
  • Dzięki rejestracji istnieje także możliwość (po wyrażeniu osobnej zgody) na otrzymywanie ofert Last minute oraz Newslettera.
  • Rejestracja w systemie CUDDRUK oznacza akceptację regulaminu portalu
  • Klientem portalu cuddruk może zostać wyłącznie osoba prawna, osoba fizyczna, o ile prowadzi działalność gospodarczą lub zawodową lub jednostka organizacyjna nie posiadające osobowości prawnej, której odrębne przepisy nadają prawo do nabywania we własnym imieniu praw i zaciągania zobowiązań. Dokonywanie za pośrednictwem Portalu czynności prawnych przez osobę nie spełniającą powyższego warunku będzie obciążało wyłącznie tę osobę.

Nieprawidłowy login!

Nieprawidłowy adres e-mail!

Aby wygenerować nowe hasło do swojego konta, należy wpisać login oraz adres e-mail podany podczas rejestracji. Po wpisaniu prawidłowych danych, otrzymasz wiadomość e-mail zawierającą dalsze instrukcje postępowania.

Close

Self-publishing po polsku

 

Przez ostatnie kilka lat w kręgach osób i instytucji związanych ze słowem pisanym, poligrafią i działalnością wydawniczą, dużą popularnością cieszy się tzw. self-publishing. Z pewnością na rynku polskim przyczynił się do tego spektakularny sukces finansowy książki Michała Szafrańskiego, pt.: Finansowy Ninya, która została przez autora wydana właśnie metodą self-publishingu.

Ponieważ od ponad trzydziestu lat, jako zakład poligraficzny, jesteśmy w różnym stopniu angażowani w proces wydawniczy tysięcy naszych klientów, postanowiliśmy tematowi przyjrzeć się bliżej. Mamy do tego zdecydowane prawo, wręcz obowiązek, bowiem bez względu na to, jaką drogą autor podąża, chcąc wydać swoją książkę w formie papierowej, musi z usług drukarskich skorzystać. Oczy­wi­ście nie musi tego robić u nas, ale w sumie czemu nie, skoro mamy bardzo dobrą ofertę…:)

Aby pomóc Wam w tym wyborze, wraz z Chochlikiem Drukarskim, rozpoczynamy cykl felietonów, w których postaramy się odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania związane z self-publishingiem, a także zaproponować konkretną pomoc i wsparcie na tej ciernistej czasami drodze.

♦ Co to jest self-publishing? ♦ Jak działa? ♦  Jak samemu w polskich warunkach, wydać książkę? ♦  Jakie działania wchodzą w skład procesu wydawniczego? ♦  Ile kosztuje self-publishing? ♦ Co bardziej się opłaca, wydanie książki samemu, czy też powierzenie jej profesjonalnemu wydawnictwu? ♦ Jak wydać książkę dla dzieci, a jak książkę naukową lub poradnik? ♦ Czy lepszy jest druk cyfrowy czy też offsetowy? ♦ Od jakich nakładów startować? ♦ Ile można na tym zarobić, a ile stracić? ♦ 

O tym wszystkim dowiecie się z lektury naszych felietonów, które anonsować będziemy tutaj, a w całości publikować na blogu www.chochlikdrukarski.pl

Sama wiedza, to jednak nie wszystko. Wartości nabiera dopiero w konkretnym działaniu. Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia, chcemy wszystkim zainteresowanym zaproponować konkretną pomoc w realizacji Waszej przygody wydawniczej. Niebawem przedstawimy nasz autorski projekt pt. WydajToSam, oferując Wam do wyboru szeroką listę usług związanych z procesem wydawniczym. Oczywiście jako drukarnia preferujemy część poligraficzną, ale z równym powodzeniem, będziecie mogli powierzyć nam całą resztę.

O wszystkim dowiecie się z naszych felietonów, temu tematowi poświęconych. Dziś zapraszamy do lektury pierwszego odcinka cyklu Self-publishing po polsku.

KLIKNIJ TUTAJ ABY CZYTAĆ DALEJ

Pozdrawiam
Wasz CUDowny bloger