Nieprawidłowy login!

Pokaż Brak hasła!

PRZYPOMNIJ HASŁO

Nieprawidłowe imię!

Nieprawidłowe nazwisko!

Nieprawidłowy nr tel.!

Nieprawidłowy adres e-mail!

Nieprawidłowy login!

Login może się składać wyłącznie z małych liter, cyfr oraz następujących znaków dodatkowych: _ (podkreślnik), . (kropka) @ (at). Nie należy stosować liter z polskimi znaki diakrytycznymi, spacji oraz innych znaków spoza ww listy.

Brak hasła!

Brak hasła!

 • Rejestracja w systemie CUDDRUK jest niezbędnym warunkiem wstępnym w celu złożenia zamówienia, a pozyskane w jej wyniku dane osobowe będą wykorzystane wyłącznie w celach związanych z realizacją zleceń, w tym dla kontaktów handlowych.
 • Dzięki rejestracji istnieje także możliwość (po wyrażeniu osobnej zgody) na otrzymywanie ofert Last minute oraz Newslettera.
 • Rejestracja w systemie CUDDRUK oznacza akceptację regulaminu portalu
 • Klientem portalu cuddruk może zostać wyłącznie osoba prawna, osoba fizyczna, o ile prowadzi działalność gospodarczą lub zawodową lub jednostka organizacyjna nie posiadające osobowości prawnej, której odrębne przepisy nadają prawo do nabywania we własnym imieniu praw i zaciągania zobowiązań. Dokonywanie za pośrednictwem Portalu czynności prawnych przez osobę nie spełniającą powyższego warunku będzie obciążało wyłącznie tę osobę.

Nieprawidłowy login!

Nieprawidłowy adres e-mail!

Aby wygenerować nowe hasło do swojego konta, należy wpisać login oraz adres e-mail podany podczas rejestracji. Po wpisaniu prawidłowych danych, otrzymasz wiadomość e-mail zawierającą dalsze instrukcje postępowania.

Close

Wizytówki 500 szt. PROMOCJA

Cena netto: 63,59 PLN
Termin realizacji: 07.10.2022
Sprawdź koszty wysyłki Koszty wysyłki druków
Nakład: 500 szt.
Wybierz:
Opis parametru dla pozycji Nakłady
Opis parametru dla pozycji Formaty
Opis parametru dla pozycji Papiery
Opis parametru dla pozycji Kolorystyka
Opis parametru dla pozycji Uszlachetnianie
Opis parametru dla pozycji Weryfikacja
Cena netto: 63,59 PLN
Termin realizacji: 07.10.2022
Sprawdź koszty wysyłki Koszty wysyłki druków
Nakład: 500 szt.
Nakład   netto / pln   brutto / pln   waga / kg    
500   63,59   78,22   1,14  
 
 • Promocja: 500 szt. wizytówek w cenie 250 szt. 
 • Termin realizacji zamówionych w ramach PROMOCJI Wizytówek uzależniony jest od bieżącej ilości zamówień i może wahać się od jednego do kilku dni roboczych.
 • Wartość zamówień promocyjnych nie jest doliczana do wartości zleceń objętych innymi rodzajami bonusów.

O końcu PROMOCJI poinformujemy z 3-dniowym wyprzedzeniem.


 • Papier: kreda matowa 350 g
 • Format netto (po obcięciu) w mm: 85x55, 90x50.
 • Kolorystyka: 4+4, czyli przód i tył w pełnym kolorze.  Oczywiście możesz zlecić wykonanie ulotki w mniejszej ilości kolorów, bądź z jednostronnym zadrukiem, lecz nie ma to wpływu na cenę produktu, gdyż zoptymalizowany arkusz drukarski zawsze drukujemy jako dwustronny CMYK.
 • Intro: cięcie do formatu.
 • Podstawowa technika druku: druk offsetowy.
 • Projekt: Wizytówki drukujemy z plików przesłanych przez Ciebie, możesz też zamówić wykonanie projektu w naszym studiu graficznym, jako usługę PROJEKTOWANIA
 • Kalendarzyk: Jeżeli chcesz, żeby Twoja wizytówka służyła cały rok, umieść na rewersie kalendarium na 2020 r. Kalendarium możesz pobrać tutaj: KALENDARIUM 2020
 

Format pliku. Zalecamy zapisanie projektu wizytówki w formacie PDF w standardzie PDFx/1a:2001. Przyjmujemy też pliki EPS, PS, TIFF, JPG lub CDR (fonty zamienione na krzywe).

Kolorystyka. Wymagany jest tryb koloru CMYK. Jeżeli w projekcie wizytówki będą występować inne tryby kolorów, np. RGB, Pantone, LAB, to zostaną one automatycznie przekonwertowane przez system na tryb CMYK, zgodnie z tablicą konwersji ISO Euroscale coated lub uncoated. 

Wymiary. Wymiar netto (po obcięciu) wizytówki winien być zgodny ze zleceniem, a wymiar brutto powinien obejmować dodatkowo spady po 2-3 mm z każdej strony. Dla przykładu: wizytówka o wymiarze docelowym (po obcięciu) A4 czyli 210x297 mm powinna być przygotowana w formacie brutto ze spadami: 214x301 mm.

Spady. Na spadach winny znajdować się wszystkie elementy projektu, które dochodzą do krawędzi wizytówki (tła, zdjęcia, linie). Pamiętaj, że spady zostaną w procesie introligatorskim odcięte od publikacji, więc nie należy na nich umieszczać istotnych merytorycznie treści.

Marginesy wewnętrzne. Ze względu na dopuszczalną tolerancję procesu cięcia, istotne elementy projektu (takie jak teksty, logo, tytuły, hasła reklamowe itp.) dobrze jest umieszczać w odległości min. 4 mm od krawędzi cięcia.

Strony publikacji. Awers i rewers wizytówki może znajdować się w jednym pliku produkcyjnym (jako pdf dwustronicowy), bądź w dwu osobnych plikach. 

Tekst w kolorze czarnym. Tekst w kolorze czarnym powinien składać się wyłącznie ze 100% koloru black i mieć włączony nadruk (overprint).

Tekst i grafika w kolorze białym. Wszystkie elementy w kontrze, winny mieć wyłączony nadruk (zadany knockout). W przeciwnym wypadku, mimo iż będą one widoczne na ekranie komputera, w druku się nie ujawnią. 

Kroje pisma. Wszystkie fonty użyte w projekcie wizytówki winne być doładowane do pliku produkcyjnego lub zamienione na krzywe.

Rozdzielczość bitmap. Rozdzielczość bitmap powinna wynosić od 225 do 300 DPI.

Rozrysowania produktu znajdują się w zakładce "Karta produktu", a makiety wizytówek przygotowane pod główne programy graficzne, są do pobrania w zakładce "Do pobrania".

Lakier UV. Wizytówek z oferty promocyjnej nie uszlachetniamy. Jeżeli zależy Ci na dodatkowym pokryciu wizytówki folią lub lakierem, sprawdź ofertę na Wizytówki proste.

 
wizytowka_90x50.zip (Wizytówki 500 szt. PROMOCJA)
W razie wątpliwości związanych z tym produktem, prosimy o kontakt mailowy: sklep@cuddruk.pl lub telefoniczny (w dni robocze od 9.00 do 16.00): 32 248-66-73