Nieprawidłowy login!

Pokaż Brak hasła!

PRZYPOMNIJ HASŁO

Nieprawidłowe imię!

Nieprawidłowe nazwisko!

Nieprawidłowy nr tel.!

Nieprawidłowy adres e-mail!

Nieprawidłowy login!

Login może się składać wyłącznie z małych liter, cyfr oraz następujących znaków dodatkowych: _ (podkreślnik), . (kropka) @ (at). Nie należy stosować liter z polskimi znaki diakrytycznymi, spacji oraz innych znaków spoza ww listy.

Brak hasła!

Brak hasła!

  • Rejestracja w systemie CUDDRUK jest niezbędnym warunkiem wstępnym w celu złożenia zamówienia, a pozyskane w jej wyniku dane osobowe będą wykorzystane wyłącznie w celach związanych z realizacją zleceń, w tym dla kontaktów handlowych.
  • Dzięki rejestracji istnieje także możliwość (po wyrażeniu osobnej zgody) na otrzymywanie ofert Last minute oraz Newslettera.
  • Rejestracja w systemie CUDDRUK oznacza akceptację regulaminu portalu
  • Klientem portalu cuddruk może zostać wyłącznie osoba prawna, osoba fizyczna, o ile prowadzi działalność gospodarczą lub zawodową lub jednostka organizacyjna nie posiadające osobowości prawnej, której odrębne przepisy nadają prawo do nabywania we własnym imieniu praw i zaciągania zobowiązań. Dokonywanie za pośrednictwem Portalu czynności prawnych przez osobę nie spełniającą powyższego warunku będzie obciążało wyłącznie tę osobę.

Nieprawidłowy login!

Nieprawidłowy adres e-mail!

Aby wygenerować nowe hasło do swojego konta, należy wpisać login oraz adres e-mail podany podczas rejestracji. Po wpisaniu prawidłowych danych, otrzymasz wiadomość e-mail zawierającą dalsze instrukcje postępowania.

Close
 
Serio Trwaj!

Serio Trwaj!

Po pierwszym sukcesie w konkursie Śląska Rzecz z dumą możemy ogłosić, iż kolejna nasza książka „Nieznane niewiadome” została wyróżniona przez Polskie Towarzystwo Wydawców Książek w 58 konkursie PTWK w kategorii: 

NAJPIĘKNIEJSZE KSIĄŻKI ROKU 2017

Książka autorstwa Szymona Kobylarza „Nieznane niewiadome” powstała na zlecenie Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach, a odpowiedzialne za wyjątkowo oryginalny projekt graficzny jest muflon studio. W takim towarzystwie to nie mogło się nie udać :) 

Odkryty grzbiet, a tym samym widoczne nici dobrane w kolorze papieru oraz zabawa kolorowymi  legami, które estetycznie poukładane w grzbiecie tworzą ascetyczny, a zarazem przykuwający wzrok projekt. Środek, w którym użyto oryginalnego papieru milimetrowego - papieru pamiętającego jeszcze chyba czasy epoki słusznie minionej, a odnalezionego gdzieś w katakumbach Katowickiej ASP :), strony środka różnego formatu - to tylko niektóre z pomysłów, które zrealizowaliśmy w tej produkcji.

Po więcej zachęcamy do Galerii: 

https://www.facebook.com/ASPkatowice/

https://www.facebook.com/muflonstudiokato/

https://www.facebook.com/stowarzyszenie.ptwk/

https://www.facebook.com/WarszawskieTargiKsiazki/