Nieprawidłowy login!

Pokaż Brak hasła!

PRZYPOMNIJ HASŁO

Nieprawidłowe imię!

Nieprawidłowe nazwisko!

Nieprawidłowy nr tel.!

Nieprawidłowy adres e-mail!

Nieprawidłowy login!

Login może się składać wyłącznie z małych liter, cyfr oraz następujących znaków dodatkowych: _ (podkreślnik), . (kropka) @ (at). Nie należy stosować liter z polskimi znaki diakrytycznymi, spacji oraz innych znaków spoza ww listy.

Brak hasła!

Brak hasła!

 • Rejestracja w systemie CUDDRUK jest niezbędnym warunkiem wstępnym w celu złożenia zamówienia, a pozyskane w jej wyniku dane osobowe będą wykorzystane wyłącznie w celach związanych z realizacją zleceń, w tym dla kontaktów handlowych.
 • Dzięki rejestracji istnieje także możliwość (po wyrażeniu osobnej zgody) na otrzymywanie ofert Last minute oraz Newslettera.
 • Rejestracja w systemie CUDDRUK oznacza akceptację regulaminu portalu
 • Klientem portalu cuddruk może zostać wyłącznie osoba prawna, osoba fizyczna, o ile prowadzi działalność gospodarczą lub zawodową lub jednostka organizacyjna nie posiadające osobowości prawnej, której odrębne przepisy nadają prawo do nabywania we własnym imieniu praw i zaciągania zobowiązań. Dokonywanie za pośrednictwem Portalu czynności prawnych przez osobę nie spełniającą powyższego warunku będzie obciążało wyłącznie tę osobę.

Nieprawidłowy login!

Nieprawidłowy adres e-mail!

Aby wygenerować nowe hasło do swojego konta, należy wpisać login oraz adres e-mail podany podczas rejestracji. Po wpisaniu prawidłowych danych, otrzymasz wiadomość e-mail zawierającą dalsze instrukcje postępowania.

Close

Oferta

Zakładki magnetyczne
Cena netto: 525,00 PLN
Termin realizacji: 05.02.2019
Sprawdź koszty wysyłki Koszty wysyłki druków
Nakład: 250 szt.
Wybierz:
Opis parametru dla pozycji Czas
Opis parametru dla pozycji Nakłady
Opis parametru dla pozycji Formaty
Opis parametru dla pozycji Papiery
Opis parametru dla pozycji Kolorystyka
Opis parametru dla pozycji Uszlachetnianie
Opis parametru dla pozycji Weryfikacja
Cena netto: 525,00 PLN
Termin realizacji: 05.02.2019
Sprawdź koszty wysyłki Koszty wysyłki druków
Nakład: 250 szt.
 
 

By czerpać przyjemność z czytania spraw sobie wyjątkową zakładkę magnetyczną do książki.

Siła przyciągania użytej folii magnetycznej pozwala na zaczepienie zakładki na okładce podczas czytania, a po odłożeniu książki nie pozwoli zakładce wysunąć się z miejsca, gdzie skończyłeś czytać. Jedyna taka zakładka zostanie z Tobą na wiele magicznych chwil. 

Zakładki drukujemy w pełnym kolorze na doskonałej jakości papierze kredowym 350 g i uszlachetniamy od strony zewnętrznej folią błyszczącą.


 • Papier:  kreda mat 350g
 • Format netto (po obcięciu):  50 x 150 mm po złożeniu, rozłożona zakładka ma wymiar 50 x 200 mm
 • Kolorystyka:  4+4, czyli przód i tył w pełnym kolorze. Oczywiście możesz zlecić wykonanie zakładki w mniejszej ilości kolorów, bądź z jednostronnym zadrukiem, ale nie ma to wpływu na cenę produktu, gdyż zoptymalizowany arkusz drukarski zawsze drukujemy jako dwustronny CMYK.
 • Intro:  zaokrąglanie narożników i bigowanie w jednym miejscu.
 • Uszlachetnienie:  jednostronna folia błyszcząca
 • Dziurkowanie:  brak w standardzie, ewentualnie na indywidualne zamówienie
 • Podstawowa technika druku: druk offsetowy
 • Projekt:  Zakładki drukujemy z plików przesłanych przez Ciebie, możesz też zamówić wykonanie projektu w naszym studiu graficznym, jako usługę PROJEKTOWANIA.

 
 
W razie wątpliwości związanych z tym produktem, prosimy o kontakt mailowy: sklep@cuddruk.pl lub telefoniczny (w dni robocze od 9.00 do 16.00): 32 248-66-73