Aby zamknšć okno z komunikatem proszę kliknšć w "X" w prawym górnym rogu lub kliknšć w poniższe logo CudDruk (wówczas zostaniesz przekierowany na stronę głównš sklepu internetowego).

Nieprawidłowy login!

Pokaż Brak hasła!

PRZYPOMNIJ HASŁO

Nieprawidłowe imię!

Nieprawidłowe nazwisko!

Nieprawidłowy nr tel.!

Nieprawidłowy adres e-mail!

Nieprawidłowy login!

Login może się składać wyłącznie z małych liter, cyfr oraz następujących znaków dodatkowych: _ (podkreślnik), . (kropka) @ (at). Nie należy stosować liter z polskimi znaki diakrytycznymi, spacji oraz innych znaków spoza ww listy.

Brak hasła!

Brak hasła!

* Założenie konta na portalu oznacza akceptację regulaminu.

** Klientem portalu cuddruk może zostać wyłącznie osoba prawna, osoba fizyczna, o ile prowadzi działalność gospodarczą lub zawodową lub jednostka organizacyjna nie posiadające osobowości prawnej, której odrębne przepisy nadają prawo do nabywania we własnym imieniu praw i zaciągania zobowiązań. Dokonywanie za pośrednictwem Portalu czynności prawnych przez osobę nie spełniającą powyższego warunku będzie obciążało wyłącznie tę osobę.

Nieprawidłowy login!

Nieprawidłowy adres e-mail!

Aby wygenerować nowe hasło do swojego konta, należy wpisać login oraz adres e-mail podany podczas rejestracji. Po wpisaniu prawidłowych danych, otrzymasz wiadomość e-mail zawierającą dalsze instrukcje postępowania.

Close

Oferta

Zawieszki na klamkę
Cena netto: 259,30 PLN
Termin realizacji: 30.05.2018
Sprawdź koszty wysyłki
Nakład: 500 szt.
Wybierz:
ikonka
ikonka
ikonka
ikonka
ikonka
ikonka
ikonka
ikonka
Cena netto: 259,30 PLN
Termin realizacji: 30.05.2018
Sprawdź koszty wysyłki
Nakład: 500 szt.
 
   

Zawieszki są popularną formą reklamy bezpośredniej, umożliwiającej dotarcie z ofertą lub promocją bezpośrednio do domu klienta. Mają postać ulotki w formacie DL z wycięciem umożliwiającym zawieszenie na klamce, zadrukowanej zazwyczaj dwustronnie. Dla zawieszek wykonanych na kredzie matowej 250g i 350g możliwe jest zastosowanie jednostronnego uszlachetnienia folią matową z lakierem wybiórczym UV 


 • Papier:  
  • - kreda błysk: 135g, 150g, 170g
  • - kreda mat: 250g, 350g
 • Format netto (po wykrojeniu) w mm: DL (99x210).
 • Kolorystyka: 4+4 czyli przód i tył w pełnym kolorze. Klient może zlecić wykonanie ulotki w mniejszej ilości kolorów, bądź z jednostronnym zadrukiem, lecz nie ma to wpływu na cenę produktu, gdyż zoptymalizowany arkusz drukarski jest zawsze drukowany jako dwustronny CMYK.
 • Intro: wykrawanie.
 • Uszlachetnienie dla kredy mat 250g i 350g: jednostronna folia matowa i/lub lakier wybiórczy UV, jednostronna folia błysk.
 • Podstawowa technika druku: druk offsetowy. Opcjonalnie możliwy druk cyfrowy.
 • Projekt dostarcza klient lub zleca jego wykonanie naszemu studiu graficznemu, jako usługę DTP.

   

W razie wątpliwości związanych z tym produktem, prosimy o kontakt mailowy: sklep@cuddruk.pl lub telefoniczny (w dni robocze od 9.00 do 16.00): 32 248-66-73