Nieprawidłowy login!

Pokaż Brak hasła!

PRZYPOMNIJ HASŁO

Nieprawidłowe imię!

Nieprawidłowe nazwisko!

Nieprawidłowy nr tel.!

Nieprawidłowy adres e-mail!

Nieprawidłowy login!

Login może się składać wyłącznie z małych liter, cyfr oraz następujących znaków dodatkowych: _ (podkreślnik), . (kropka) @ (at). Nie należy stosować liter z polskimi znaki diakrytycznymi, spacji oraz innych znaków spoza ww listy.

Brak hasła!

Brak hasła!

 • Rejestracja w systemie CUDDRUK jest niezbędnym warunkiem wstępnym w celu złożenia zamówienia, a pozyskane w jej wyniku dane osobowe będą wykorzystane wyłącznie w celach związanych z realizacją zleceń, w tym dla kontaktów handlowych.
 • Dzięki rejestracji istnieje także możliwość (po wyrażeniu osobnej zgody) na otrzymywanie ofert Last minute oraz Newslettera.
 • Rejestracja w systemie CUDDRUK oznacza akceptację regulaminu portalu
 • Klientem portalu cuddruk może zostać wyłącznie osoba prawna, osoba fizyczna, o ile prowadzi działalność gospodarczą lub zawodową lub jednostka organizacyjna nie posiadające osobowości prawnej, której odrębne przepisy nadają prawo do nabywania we własnym imieniu praw i zaciągania zobowiązań. Dokonywanie za pośrednictwem Portalu czynności prawnych przez osobę nie spełniającą powyższego warunku będzie obciążało wyłącznie tę osobę.

Nieprawidłowy login!

Nieprawidłowy adres e-mail!

Aby wygenerować nowe hasło do swojego konta, należy wpisać login oraz adres e-mail podany podczas rejestracji. Po wpisaniu prawidłowych danych, otrzymasz wiadomość e-mail zawierającą dalsze instrukcje postępowania.

Close

Oferta

Zakładki magnetyczne
Cena netto: 525,00 PLN
Termin realizacji: 04.07.2018
Sprawdź koszty wysyłki
Nakład: 250 szt.
Wybierz:
ikonka
ikonka
ikonka
ikonka
ikonka
ikonka
ikonka
Cena netto: 525,00 PLN
Termin realizacji: 04.07.2018
Sprawdź koszty wysyłki
Nakład: 250 szt.
 
 

By czerpać przyjemność z czytania spraw sobie wyjątkową zakładkę magnetyczną do książki.

Siła przyciągania użytej folii magnetycznej pozwala na zaczepienie zakładki na okładce podczas czytania, a po odłożeniu książki nie pozwoli zakładce wysunąć się z miejsca, gdzie skończyłeś czytać. Jedyna taka zakładka zostanie z Tobą na wiele magicznych chwil. 

Zakładki drukujemy w pełnym kolorze na doskonałej jakości papierze kredowym 350 g i uszlachetniamy od strony zewnętrznej folią błyszczącą.


 • Papier:  kreda mat 350g
 • Format netto (po obcięciu):  50 x 150 mm po złożeniu, rozłożona zakładka ma wymiar 50 x 200 mm
 • Kolorystyka:  4+4, czyli przód i tył w pełnym kolorze. Oczywiście możesz zlecić wykonanie zakładki w mniejszej ilości kolorów, bądź z jednostronnym zadrukiem, ale nie ma to wpływu na cenę produktu, gdyż zoptymalizowany arkusz drukarski zawsze drukujemy jako dwustronny CMYK.
 • Intro:  zaokrąglanie narożników i bigowanie w jednym miejscu.
 • Uszlachetnienie:  jednostronna folia błyszcząca
 • Dziurkowanie:  brak w standardzie, ewentualnie na indywidualne zamówienie
 • Podstawowa technika druku: druk offsetowy
 • Projekt:  Zakładki drukujemy z plików przesłanych przez Ciebie, możesz też zamówić wykonanie projektu w naszym studiu graficznym, jako usługę PROJEKTOWANIA.

   

W razie wątpliwości związanych z tym produktem, prosimy o kontakt mailowy: sklep@cuddruk.pl lub telefoniczny (w dni robocze od 9.00 do 16.00): 32 248-66-73